Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

Rozwiązania poprawiające funkcję oświetlenia

1. Oświetlenie VELO LED

Faber dba o każdy aspekt komfortu i dlatego opracował nową koncepcję oświetlenia Velo LEDlight. Technologia ta oferuje przyjemne oświetlenie (4100° K) i wiernie oddające kolor oświetlanych przedmiotów. Diody Velo LEDlight są estetycznie wkomponowane w kształt okapu, dostarczając wszelkich zalet intensywnego światła. System Velo LEDlight został zaprojektowany z myślą o optymalizacji oświetlenia całej kuchni, a w szczególności doskonałemu oświetleniu blatu roboczego przy niezwykle niskim zużyciu energii - tylko 3W.

2. Oświetlenie LED

Komfort i wygoda są dla firmy Faber zawsze na pierwszym miejscu. Aby w pełni wykorzystać wszystkie zalety oświetlenia LED firma opracowała technologię LEDlight. Nowoczesna technologia LEDlight pozwala na połączenie niezwykle silnego i dokładnego oświetlenia z jego przyjemną i relaksującą intensywnością (4100° K), zużywając przy tym tylko 5W energii.

3. Światło czuwania - Comfort Light

pozwala na zmniejszenie intensywności oświetlenia okapu w wyniku naciśnięcia jednego przycisku. Dzięki bardzo małemu zużyciu energii oświetlenie to może być włączone przez długi czas, np. przez całą noc, i pozwala na dostrzeżenie różnych przedmiotów w kuchni bez potrzeby włączania głównego oświetlenia.

4. Oświetlenie przyciemnione - Dimmer Light


pozwala na dostosowanie natężenia oświetlenia do potrzeb w wyniku zwykłego naciśnięcia przycisku.

5. Oświetlenie nastrojowe - Mood Light

za jednym naciśnięciem przycisku, delikatne światło tworzy przyjemną atmosferę. Może działać jako światło nocne.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2016-11-30 Faber Corinthia zwycięzcą konkursu

Okap Faber Corinthia zdobył Nagrodę Czytelników magazynu Dobre Wnętrze w kategorii "Duże AGD".

czytaj więcej
fotka
2016-09-27 Fabber wśród sponsorów Bologna Design Week

FABER bierze udział w Design Week organizowanym w Bolonii sponsorując wydarzenie związane z usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza.

czytaj więcej
fotka
2016-05-05 TALIKA - INNOWACYJNY OKAP PRZYŚCIENNY

Mediolan, Eurocucina - FTK, Salone del Mobile 2016. Technologia, na którą miło popatrzeć. Faber, firma, która stworzyła całą dzielnicę produkcji okapów w Fabriano, porywa publiczność na Salone del Mobile z nowym okapem Talika.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl