Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

Rozwiązania poprawiające komfort użytkowania okapu

1. Prędkość intensywna

przy uruchomieniu tej funkcji uzyskuje się maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie. Zadaniem tej funkcji jest dostosowanie okapu do specjalnych wymagań. Funkcja jest aktywna przez 10 minut po czym okap automatycznie przełącza się na poprzednio wybraną prędkość roboczą.

2. Prędkość optymalna

zaprogramowana na podstawie normatywnych pomiarów w kuchni i służy do optymalizacji doboru prędkości i powstającego przy niej hałasu. Dobór najlepszej wydajności zasysania powietrza odbywa się w wyniku naciśnięcia jednego przycisku.

3. Opóźnienie włączenia

umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.

4.Program 24

funkcja pozwalająca na to, aby okap pozostawał włączony przez 24 godziny w celu ciągłej wymiany powietrza z natężeniem hałasu nie słyszalnym dla ludzkiego ucha. W kuchni powstaje strefa czystego powietrza dzięki czemu kuchnia staje się idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez nieprzyjemnych zapachów lub hałasu.

5. Wskaźnik zabrudzenia filtrów

sygnalizuje, gdy nadchodzi czas oczyszczenia metalowych filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtrów węglowych.

6. Pilot zdalnego sterowania


okapy FABER, wyposażone w elektroniczne sterowanie mogą być dostarczane wraz z pilotem, który jest szczególnie przydatny ludziom z ograniczonymi możliwościami poruszania się. Pilot jest w niektórych okapach wyposażeniem standardowym, a w pozostałych - opcją.

7. Czujnik automatycznego funkcjonowania

pozwala na automatyczne uruchamianie okapu, regulowanie jego pracy oraz wyłączanie bazując na zjawiskach powstających podczas gotowania. Jeżeli nic nie jest gotowane w danym momencie, to okap zapewnia odświeżanie powietrza z substancji zapachowych powstających podczas sprzątania (detergenty, rozpuszczalniki itp.). Okap może być w dowolnym momencie przełączony a sterowanie ręczne.

8. Timer

zaleta posiadania w zasięgu ręki elektronicznego timera polega na tym, że dokładnie wiadomo kiedy potrawa jest gotowa.


Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2016-05-05 TALIKA - INNOWACYJNY OKAP PRZYŚCIENNY

Mediolan, Eurocucina - FTK, Salone del Mobile 2016. Technologia, na którą miło popatrzeć. Faber, firma, która stworzyła całą dzielnicę produkcji okapów w Fabriano, porywa publiczność na Salone del Mobile z nowym okapem Talika.

czytaj więcej
fotka
2016-05-04 Najnowsze rozwiązanie technologiczne w okapach Faber

NAUTILUS: ZESPÓŁ SSĄCY OKAPU INSPIROWANY NATURĄ

czytaj więcej
fotka
2016-05-02 Faber Steam Off System

Wilgoć na panelach szafek kuchennych?

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl