Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

 

Witamy na polskiej stronie firmy Faber założonej we Włoszech w miejscowości Fabriano. Tutaj, w 1955 roku, w małym warsztacie wynaleźliśmy okap kuchenny. Przez ponad 50 lat wymyślamy koncepcje, projektujemy i produkujemy okapy. Staliśmy się istotną częścią świata technologii i przemysłu.


Nasze zaangażowanie, pasja i determinacja pozwoliła na szybki wzrost najpierw w Europie, a następnie w świecie. Obecni na 3 kontynentach, z fabrykami we Włoszech, Szwecji, Francji, Turcji, Indiach, Argentynie i Meksyku jesteśmy jednym z trzech największych producentów okapów kuchennych na świecie. We Włoszech, na każde 2 okapy jeden jest wyprodukowany przez Faber.


W tym roku Faber obchodzi jubileusz 60-cio lecia. Dokładnie 11 czerwca 1955 Abramo Galassi założył Faber Plast, firmę która w owym czasie specjalizowała się w produkcji tworzyw sztucznych i żywic syntetycznych. To tutaj właśnie wymyślono pierwszy wyciąg kuchenny: rewolucyjne urządzenie, które na zawsze zmieniło sposób życia w kuchni.
Faber wypuścił okapy na cały świat, a dzięki temu przyczynił się do powstania całej „dzielnicy okapów” w Fabriano. Aby uczcić swoje 60-te urodziny, Faber rozpoczął serię imprez równolegle z Expo2015, oraz wypuścił limitowaną serię swoich wiodących okapów.


Strona prowadzona jest przez dystrybutora Faber w Polsce - Dom Bianco Sp. z o.o. 


Zobacz krótki film o firmie Faberjakość Faber

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2016-03-23 Faber na targach Eurocucina 2016

AIR MATTERS - nowa odsłona w historii firmy ‪Faber.

czytaj więcej
fotka
2016-03-04 Limitowana edycja okapów Faber

Najmodniejsze trendy w urządzeniach z najwyższej półki.

czytaj więcej
fotka
2015-08-31 Silniki zewnętrzne do okapów Faber

Wybrane modele okapów Faber są dostępne w wersji z silnikiem zdalnym: wewnętrznym, lub zewnętrznym.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl