Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

MISJA
Świat jest wielki. Dziesiątki krajów. Setki języków. Miliony ludzi. Różne style kuchni. Świat to nasz rynek. Chcemy stać się światowym liderem na rynku okapów zaspokajając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

WIZJA
Projektujemy i produkujemy wysokiej jakości, zaawansowane technologicznie i efektywne okapy kuchenne, aby zaspokoić najbardziej zróżnicowane gusta i potrzeby konsumentów.

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE
Nasze inwestycje na całym świecie, poszerzają naszą globalną obecność, aby lepiej służyć klientom i odkrywać nowe możliwości rozwoju.

KOMPETENCJA 360°
Jesteśmy jednym z pierwszych liderów w dziedzinie automatyki, robotyki, informatyki i systemów zapewnienia jakości Total Quality.

DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ
Wyjątkowe kształty, wysublimowana estetyka i wyrafinowana elegancja w połączeniu z harmonijną prostotą, to wynik ciągłych badań nad stylem i funkcjonalnością.

INNOWACJE PRODUKTOWE
Zaawansowane badania inżynieryjne zapewniają pionierskie rozwiązania i przewagę konkurencyjną, przy jednoczesnej poprawie jakości życia w kuchni.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2017-09-18 Wieczór architektoniczny w Gdańsku

Pierwsze spotkanie z cyklu wieczory z architekturą już za nami!

czytaj więcej
fotka
2017-07-25 Kolejne nagrody dla Faber

Złota i platynowa ADEX Award dla okapów Stratus i Scirocco Lux w USA i Kanadzie.

czytaj więcej
fotka
2017-07-21 FABER W MARZENIACH O KUCHNI

W dniach 9 - 25.06 2017r Faber wspólnie z Elle Decoration zorganizował konkurs dla czytelników, aby zwrócić uwagę na rolę okapu w kuchni oraz nowoczesne technologie i wyjątkowe wzornictwo w okapach Faber.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl