Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW
PIERWSZE JESIENNE SPOTKANIE Z CYKLU WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ JUŻ ZA NAMI!


W dniu 11 września w surowych, industrialnych, ale przesyconych barwami i sensoryczną tkanką miasta wnętrzach hotelu Puro GDAŃSK odbyło się pierwsze z cyklu, jesienne spotkanie z architektami zorganizowane przez ARCH_event.

Specjalnym gościem spotkania był Piotr Kuczia
– znany architekt działający w Polsce i Niemczech, laureat ponad 50 indywidualnych i zespołowych nagród w Polsce i za granicą, od lat specjalizujący się w dziedzinie budownictwa zrównoważonego i solarnego. W swoich projektach Piotr Kuczia zwraca szczególną uwagę na zespolenie estetyki z racjonalnością i oszczędnością rozwiązań.

Nawiązując do koncepcji estetyki w połączeniu z funkcjonalnością zaprezentowaliśmy podczas wieczoru najnowsze technologie zastosowane w urządzeniach Faber. Ponad stu gości miało możliwość bliżej poznać okapy Talika, Luft i HOO-B oraz z płyty indukcyjne.

Szczególne zainteresowanie wzbudzała innowacyjna konstrukcja okapu Talika. Dzięki wyjątkowej technologii płaskiego dyfuzora o nazwie Nautilus, okap całkowicie eliminuje tradycyjną, ukośną powierzchnię. Takie rozwiązanie umożliwiło stworzenie naprawdę płaskiego, okapu przyściennego, za co okap Talika otrzymał nagrodę Red Dot Design, a co również zostało docenione i zauważone przez przybyłych architektów.

Spotkanie w ciekawym miejscu, miłej atmosferze, z udziałem wyjątkowego gościa upłynęło na rozmowach dotyczących najnowszych trendów w architekturze oraz współczesnych technologii kreujących przestrzeń.


Dziękujemy wszystkim za przybycie i zainteresowanie.


Zapraszamy na kolejny wieczór architektoniczny już 19 października w Poznaniu.


Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2018-04-20 Faber na Targach Electronics Show 2018

Faber uczestniczył w targach Electronisc Show 2018

czytaj więcej
fotka
2018-03-23 Faber na EuroCucina 2018

Faber uczestniczył w targach EuroCucina 2018

czytaj więcej
fotka
2018-02-23 Faber na targach 4 design Days 2018

Faber brał udział w targach 4 design Days 2018 w Katowicach

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl