Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

W weekend 4-5 lutego 2017 w hotelu Narvil w Serocku odbyły się targi sprzętu AGD, RTV dla dostawców sieci MyCenter związane z uroczystością trzecich urodzin sieci.
Była to już kolejna edycja targów firmy AGD Market związana z rozwojem sieci sklepów MyCenter. Blisko 50 wystawców, a wśród nich wiodący producenci branży, miało okazję zaprezentować swoje premierowe produkty i nowinki technologiczne.
Prezentacjom produktów towarzyszył pokaz kulinarny na stoisku firmy Amica prowadzony przez znanych kucharzy.
Targi przeznaczone były przede wszystkim dla pracowników i partnerów sieci. W tym roku odwiedziło je kilkaset osób!

Podczas targów zwiedzający stoisko Faber mogli obejrzeć na żywo oraz uzyskać profesjonalne informacje na temat naszej oferty okapów kuchennych. Zaprezentowaliśmy modele rekomendowane do sieci MyCenter.


KIKKA, nowoczesny okap przyścienny, ukośny z podwójnym panelem szklanym wyposażony w dyfuzor Energy, który pozwala na zwiększenie wydajności okapu nawet o 30% i zmniejszenie natężenia hałasu. Dodatkowo  funkcja „Intensive” umożliwia uzyskanie maksymalnej wydajności zasysania dostosowując działanie okapu do  szczególnych potrzeb podczas gotowania. Natomiast funkcja opóźnienia wyłączenia umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.
COCKTAIL, nowoczesny okap przyścienny, ukośny o zwiększonej możliwości zasysania oparów znad płyty grzewczej - tradycyjnie (od spodu), oraz po obwodzie szklanego panela, wyposażony w funkcję „Intensive”, która pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności zasysania dostosowując działanie okapu do  szczególnych potrzeb podczas gotowania.
FLEXA GLASS, okap podszafkowy, wysuwany (teleskopowy), doskonale zintegrowany z szafkami wiszącymi, co pozwala na uzyskanie efektu dyskretnej elegancji, wyposażony w wysuwaną  ozdobną, szklaną listwę czołową, która zwiększa powierzchnię zasysania oparów znad płyty grzewczej.
TWEET, nowoczesny okap przyścienny w wykończeniu z białego szkła, wyposażony w dyfuzor Energy, który pozwala na zwiększenie wydajności okapu nawet o 30% i zmniejszenie natężenia hałasu. Dodatkowo  funkcja „Intensive” umożliwia uzyskanie maksymalnej wydajności zasysania dostosowując działanie okapu do  szczególnych potrzeb podczas gotowania.
INCA LUX, nowoczesny okap do zabudowy w szafce kuchennej, stanowiący dyskretne połączenie stali nierdzewnej i szklanego panelu, wyposażony w mocny silnik Energy, energooszczędne oświetlenie LED oraz Panel Comfort, zapewniający cichą pracę okapu i optymalną wydajność.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie i odwiedzenie naszego stoiska.
Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2017-06-13 3,2,1 ...OTWIERAMY!!!

Już 21 i 22 czerwca będziecie mogli odwiedzić nowy salon Faber w Warszawie, w Galerii PANORAMA.

czytaj więcej
fotka
2017-05-09 Jeden wspólny certyfikat dla Grupy Faber

Firma Faber zakończyła projekt „Wszystko w jednym – jeden udokumentowany system, jeden certyfikat”.

czytaj więcej
fotka
2017-04-10 Nagroda Red Dot Design dla okapu Talika

Faber - lider trzeciego millenium branży okapów kuchennych, zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Red Dot Design.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl