Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

21 czerwca w zabrzańskiej hali MOSiR-u  odbyły się największe na Śląsku targi sprzętu AGD, RTV i IT.
Pod hasłem MyCenter-MyHome-MyTechnology ruszyła druga, Jubileuszowa edycja targów organizowanych z okazji 25-lecia Firmy AGD Market i 1-wszych urodzin MyCenter. Blisko 50 Wystawców, a wśród nich wiodący producenci branży, miało okazję zaprezentować swoje premierowe produkty i nowinki technologiczne. Jednak to nie wszystko! Prezentacjom produktów towarzyszyły również liczne pokazy kulinarne prowadzone przez znanych kucharzy, degustacje, konkursy oraz piknik Family Day – rozrywka dla całej rodziny, gdzie dzieci w towarzystwie zabawnych klaunów miały nie lada frajdę! Targi odwiedziło kilka tysięcy osób! Zainteresowanie było ogromne.

Podczas targów MyCenter-MyHome-MyTechnology zwiedzający nasze stoisko mogli obejrzeć na żywo oraz uzyskać profesjonalne informacje na temat okapów kuchennych marki Faber, urządzeń do zabudowy Fulgor Milano oraz odkurzaczy Vax i Dirt Devil. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także prezentacja bezprzewodowej myjki do okien i luster, której pracę na żywo i funkcjonalność Goście mogli osobiście wypróbować! 

 

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i życzymy kolejnych sukcesów w dalszej działalności firmy.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2016-11-30 Faber Corinthia zwycięzcą konkursu

Okap Faber Corinthia zdobył Nagrodę Czytelników magazynu Dobre Wnętrze w kategorii "Duże AGD".

czytaj więcej
fotka
2016-09-27 Fabber wśród sponsorów Bologna Design Week

FABER bierze udział w Design Week organizowanym w Bolonii sponsorując wydarzenie związane z usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza.

czytaj więcej
fotka
2016-05-05 TALIKA - INNOWACYJNY OKAP PRZYŚCIENNY

Mediolan, Eurocucina - FTK, Salone del Mobile 2016. Technologia, na którą miło popatrzeć. Faber, firma, która stworzyła całą dzielnicę produkcji okapów w Fabriano, porywa publiczność na Salone del Mobile z nowym okapem Talika.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl