Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

Prezentacja nowości w ośrodku Magellan.

W otulinie lasu sosnowego, nad brzegami Jeziora Sulejowskiego, w wymarzonym miejscu na odpoczynek i relaksujący pobyt, położony jest Hotel Magellan. I to właśnie przepiękne miejsce wybraliśmy na konferencję produktową, która rozpoczęła nasz cykl spotkań organizowanych dla projektantów i architektów wnętrz. Z dala od codziennego zgiełku i gwaru ulic, przy budzącej się przyrodzie pierwszego dnia wiosny, mieliśmy przyjemność zaprezentować Gościom najciekawsze modele z naszej oferty. Dzięki prezentacji wybranych urządzeń, poza częścią teoretyczną nasi Goście mogli „na żywo” obejrzeć produkty oraz poznać najciekawsze rozwiązania technologiczne. Dopełnieniem konferencji była prezentacja nowej, włoskiej marki - Fulgor Milano, która poszerzyła naszą ofertę. Ekskluzywne urządzenia do zabudowy Fulgor Milano, dzięki którym można kompleksowo wyposażyć kuchnię, wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród przybyłych projektantów.

Dziękujemy za uczestnictwo i zapraszamy do współpracy!

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2016-11-30 Faber Corinthia zwycięzcą konkursu

Okap Faber Corinthia zdobył Nagrodę Czytelników magazynu Dobre Wnętrze w kategorii "Duże AGD".

czytaj więcej
fotka
2016-09-27 Fabber wśród sponsorów Bologna Design Week

FABER bierze udział w Design Week organizowanym w Bolonii sponsorując wydarzenie związane z usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza.

czytaj więcej
fotka
2016-05-05 TALIKA - INNOWACYJNY OKAP PRZYŚCIENNY

Mediolan, Eurocucina - FTK, Salone del Mobile 2016. Technologia, na którą miło popatrzeć. Faber, firma, która stworzyła całą dzielnicę produkcji okapów w Fabriano, porywa publiczność na Salone del Mobile z nowym okapem Talika.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl