Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

DZIĘKI HOO-B, OKAP I PŁYTA INDUKCYJNA STANOWIĄ CAŁOŚĆ


Ekskluzywny model w wykończeniu z czarnego szkła w połączeniu z nową płytą indukcyjną 30 cmMediolan, FTK- Salone del Mobile 2016. Eurocucina 2016 była doskonałą okazją do zaprezentowania dwóch nowych produktów Faber: HOO-B, okapu wpuszczanego w blat, o takiej samej powierzchni jak płyta, i po raz pierwszy w historii firmy trzech, innowacyjnych płyt indukcyjnych, które pod względem estetycznym są w idealnej harmonii z nowym HOO-B: wąskiej (30 cm) płyty typu domino, a także nowych płyt 60cm i 90x35 cm. Zaprezentowane płyty, obok przycisków sterowania strefami grzewczymi mają oddzielne przyciski, którymi można sterować pracą okapu. Połączenie z okapem jest bezprzewodowe i możliwe z ponad 40-ma, różnymi modelami. To nowy kierunek, dzięki któremu firma, lider w swojej branży, dąży do zaspokojenia potrzeb tych, którzy oczekują estetycznie i technologicznie zintegrowanych urządzeń.

HOO-B: WPUSZCZANY W BLAT OKAP NOWEJ GENERACJI
Wyrafinowany chociaż minimalistyczny wygląd nowego wpuszczanego w blat okapu HOO-B, który jest ozdobiony wyjątkowym wykończeniem z aluminium sprawia, że jest jeszcze bardziej stylowy. Model ten wyróżnia się zarówno swoją estetyką, jak i funkcjonalnością: szklany panel jest wbudowany ponad płytą bez przerywania ciągłości jej formy i linii, co gwarantuje najwyższą jakość. Panel sterowania dotykowego umożliwia sterowanie okapem i płytą indukcyjną za dotknięciem palca. Na czas użytkowania okapu HOO-B należy unieść pokrywę odsłaniając powierzchnię zasysania. Po zakończeniu pracy, pokrywa należy położyć na swoim miejscu, aby ponownie utworzyć jednolitą powierzchnię.


HOO-B charakteryzuje również wysoki poziom wydajności dzięki silnikowi bezszczotkowemu, który gwarantuje doskonałe parametry i oszczędność energii. Funkcja opóźnienia wyłączania pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów pozostałych po zakończeniu gotowania. Jego parametry energooszczędności są szczególnie godne uwagi: HOO-B mieści się w klasie energetycznej A + , co stanowi prawdziwy przełom w branży okapów.

Dla tych, którzy kochają czysty minimalizm, ten nowy model jest dostępny również w wersji ze szkła bez aluminiowego wykończenia. Obie wersje wyrażają wyjątkowość tego urządzenia, idealnego do wszystkich typów wnętrz: od kuchni nowoczesnych do bardziej tradycyjnych, jego elegancki czarny kolor wspaniale pasuje do każdego rodzaju wnętrza.


Ulepszoną wersją okapu HOO-B, był model studyjny Light Arm, który otwierał się automatycznie a jego pokrywa służyła za lampę oświetlającą blat roboczy ...Specyfikacja Techniczna HOO-B / HOO-B Glass:
Wykończenie: aluminium/czarne szkło
Rozmiar: szerokość 52 cm
Sterowanie: dotykowe
Oświetlenie: LED
Filtry przeciwtłuszczowe: aluminiowe, do mycia w zmywarce
Klasa Energetyczna A+
Wydajność:  
Wydajność wg. IEC: 3 prędkości + INT
Maksymalna wydajność 540 m3/h, INT 600 m3/h
Głośność: maksymalna prędkość: 68 db (A), INT 70 db (A

Zalety technologiczne:
Opóźnienie wyłączania: umożliwia automatyczne opóźnione wyłączenie silnika, która pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów.
Silnik bezszczotkowy: zapewnia znaczącą oszczędność energii przy zachowaniu wysokiej wydajności. Jest to najcichszy silnik na rynku, a jego wydajność jest stabilna w każdych warunkach użytkowania.
Prędkość intensywna: funkcja, która aktywuje maksymalne zasysanie przez 6 minut, aby spełnić szczególne potrzeby podczas gotowania.
Kontrolka zabrudzenia filtra: informuje o konieczności umycia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtra przeciwzapachowego.
Pilot zdalnego sterowania: dostępny na zamówienie. Okapy Faber ze sterowaniem elektronicznym mogą być sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie przydatne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2018-04-20 Faber na Targach Electronics Show 2018

Faber uczestniczył w targach Electronisc Show 2018

czytaj więcej
fotka
2018-03-23 Faber na EuroCucina 2018

Faber uczestniczył w targach EuroCucina 2018

czytaj więcej
fotka
2018-02-23 Faber na targach 4 design Days 2018

Faber brał udział w targach 4 design Days 2018 w Katowicach

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl