Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW


WYSOKIEJ KLASY URZĄDZENIA: FABER OFERUJE EKSKLUZYWNĄ, LIMITOWANĄ EDYCJĘ TOP MODELI


Faber rozpoczyna rok w wielkim stylu z Limitowaną Edycją prestiżowych modeli,
by każda kuchnia stała się wyjątkowa.Cement w odważnym urbanistycznym stylu, pokrycie arkuszami laminatu w metalicznych kolorach lub folią z minimalną grafiką: Faber oferuje ekskluzywną, Limitowaną Edycję – linię okapów w unikalnym stylu z ręcznie wykonanymi zdobieniami.

 

Faber, wiodący producent okapów kuchennych od 1955 roku, wprowadza w nowym roku serię top modeli w mistrzowskim wykonaniu - ręcznie zdobionych. Okapy typu wyciąg z Limitowanej Edycji odzwierciedlają najnowsze trendy w wystroju wnętrza z prestiżowym, metalicznym wykończeniem w tybetańskim srebrze, srebrze, miedzi i złocie. Zastosowanie folii

z elegancką grafiką i odważnych materiałów takich jak cement stworzyły prawdziwie elegancką linię okapów z klasą. To nie tylko urządzenia: to unikatowe elementy warte podziwu, cenne dodatki do domu, które oferują najwyższą technologię.

 

Jolie, Lithos i Veil pokryte srebrem, stają się jeszcze bardziej wyrafinowane i eleganckie, podobnie jak Arkea, kultowa kula, która przemienia środek płyty kuchennej i dodaje prestiżu w każdym pomieszczeniu wraz z jej efektami świetlnymi. Ciepłe odcienie czerwonawej miedzi wyróżniają okapy Jolie i Cylindra.


Dla jasno oświetlonej kuchni z naciskiem na urządzenia, które czynią różnicę, w kolekcji znajdują się złote wersje okapów Lithos i Jolie: dodając odrobinę blasku nawet w najbardziej minimalistycznym pomieszczeniu. Dedykowana urbanistycznemu stylowi z jego intensywnymi kolorami, Limitowana Edycja wersji Cylindry, Lithosa i Veila nawiązuje do struktury cementu. I wreszcie, niezwykłe odcienie tybetańskiego srebra połączone z ciepłą barwą brązu dla modeli Veil

i Pareo. Ta nietypowa struktura podkreśla kształt okapów, uwydatniając ich wielkość i aktorską prezencję na skutek czego widzom brakuje tchu, podobnie jak na widok markowych ubrań.


Ostatnia niespodzianka Fabera z Limitowanej Edycji to propozycja specjalnie dla fanów zawijania: Lybrę, model serii F-light  z uwydatniającą wielkość strukturą użytego materiału i technologią „Up & Down”, powleka specjalny motyw w paski zebry, uzyskiwany w innowacyjnej technologii, który kształtuje powierzchnię, kreując wyjątkowe efekty świetlne i cienie.


Elegancka, stylowa i urokliwa - tak można określić najnowszą propozycję marki Faber - Limitowaną Edycję 2016!

Zapraszamy do zapoznania się z LIMITOWANĄ EDYCJĄ okapów Faber, wydaną z okazji 60-lecia firmy                               
                                  LYBRA Zebra - Striped   zobacz więcej...                           JOLIE Gold Leaf zobacz więcej.....                                  

                               
                                      LITHOS Gold Leaf  zobacz więcej                                     ARKEA Silver Leaf  zobacz więcej...


                              
                                       VEIL Silver Leaf  zobacz więcej...                                    JOLIE Silver Leafzobacz więcej...