OkapyFaber.pl

Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW
KOLEJNE NAGRODY DLA FABER – ZŁOTA I PLATYNOWA ADEX AWARD DLA OKAPÓW STRATUS I SCIROCCO LUX W USA I KANADZIE.

Faber, największy na świecie producent okapów kuchennych w trzecim tysiącleciu, zdobył dwie najważniejsze nagrody ADEX Awards. Faber USA i Kanada wywalczył złotą i platynową nagrodę dla okapów Stratus i Scirocco Lux, które są sprzedawane na rynku północnoamerykańskim.

„Jesteśmy bardzo dumni z tych prestiżowych nagród,” powiedział Riccardo Remedi, dyrektor zarządzający firmy Faber. „Faber zawsze łączy najnowszą technologię z oryginalnym, funkcjonalnym i atrakcyjnym designem. Te nagrody są wyraźnym potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku.”

ADEX Awards reprezentują najbardziej prestiżową nagrodę w dziedzinie architektury i designu od 1994 roku i  są promowane przez Design Journal, jedną z najbardziej wpływowych międzynarodowych publikacji w tej branży. Każdego roku Jury wybiera zwycięzców spośród ponad 2500 kandydatów. Tegorocznym zwycięstwem Faber osiągnął najwyższy poziom konkursu przez dwanaście lat z rzędu.

Stratus (odpowiednik okapu HEAVEN GLASS 2.0 FLAT na rynek europejski), okap do zabudowy sufitowej, który zapewnia więcej przestrzeni do gotowania i Scirocco Lux (odpowiednik okapu FABULA na rynek europejski), okap montowany pod blatem kuchennym, to najbardziej prestiżowe produkty Faber na amerykańskim rynku w roku 2017. Wysoka wydajność, funkcjonalność i elegancki design z wykończeniem najwyższej jakości uczyniły te modele niezwykle popularnymi wśród projektantów i montażystów.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2019-09-12 MAXEXPO 2019

Hotel Gołębiewski w Karpaczu. 13-15 września 2019

czytaj więcej
fotka
2019-05-20 Rozszerzona rzeczywistość

Jak wyglądałby okap Faber w twojej kuchni?

czytaj więcej
fotka
2019-05-17 Dla projektantów i architektów

Pobierz modele 3D okapów Faber i wykorzystaj do projektowania kuchni!

czytaj więcej


Copyright © 2020. Okapyfaber.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 05-090 Raszyn Al.Krakowska 5 Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88 e-mail: dombianco@dombianco.com.pl