OkapyFaber.pl

Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

Faber na EuroCucina 2018


Virtual tour

Kliknij na obrazek i odwiedź stoisko Faber na targach Eurocucina. Zapraszamy na wirtualną wycieczkę!

Podczas Eurocucina 2018 Faber zaprezentował innowacyjne modele spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Faber to firma, która stworzyła nowoczesny okap ponad 60 lat temu i nadal wszystkie wysiłki firmy “kręcą się” wokół zapewnienia świeżego powietrza w kuchni.

Stoisko, piękne chromowane ekspozytory i 2 okapy zaprojektowane zostały przez znanego projektanta, ambasadora marki Faber - Carlo Colombo.

Nowe urządzenia i nowe technologieNa pierwszym planie - ruchome okapy wyspowe. Technologia Up and Down połączoną z innowacyjną technologią tunelu powietrznego - AirLane.

Galileo - najnowszy okap typu downdraft zintegrowany z płytą indukcyjną o 4 polach. Wytrzymały i kompaktowy system Galileo został zaprojektowano tak, aby zajmować jak najmniej miejsca w szafce. Główna część systemu koncentruje się w środku, pozostawiając dużo miejsca na praktyczną szufladę na przybory kuchenne lub artykuły spożywcze.Aries - to nowoczesny dyfuzor, który jest połączeniem dwóch płaskich dyfuzorów Nautilus. Zastosowano go np. w okapie Twice.Dalsza ewolucja okapów z systemem Steam Off , który zapobiega skraplaniu się pary wodnej w meblach zabudowujących okap. Okapy z tej grupy są chętnie oferowane przez producentów mebli kuchennych, którzy w ten sposób wydłużają żywotność swoich mebli dbając o swoich Klientów.


Okapy w "odmłodzonym" stylu rustykalnym, który stanowi ukłon w stronę wielkomiejskiego stylu „urban” - Chloé XL

Specjalne pomieszczenie poświęcono innowacjom, które powstają we współpracy z politechniką w Mediolanie. Mogliśmy zobaczyć okap kuchenny, który przypominał ekran telewizora. Urządzenie wyposażone było w czujniki 4 parametrów definiujących czystość powietrza. Za pomocą dotyku, lub z poziomu smartfona można było zobaczyć stan zanieczyszczenia powietrza i uruchomić okap. Połączenie z internetem i wiodącym dostawcą przepisów kuchennych i komponentów do gotowania można wyświetlić przepis i przygotować samodzielnie każdy rodzaj potrawy!

W tym samym pomieszczeniu - rewolucyjne urządzenie, które całkowicie filtruje powietrze sprawiając, że staje się ono czyste i zdrowe. Technologia neutralizuje zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu w tym zarazki i bakterie.

Faber zaprezentował jeszcze więcej nowości produktowych i technologicznych które wkrótce będą dostępne w salonach naszych Partnerów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko !

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2019-05-20 Rozszerzona rzeczywistość

Jak wyglądałby okap Faber w twojej kuchni?

czytaj więcej
fotka
2019-05-17 Dla projektantów i architektów

Pobierz modele 3D okapów Faber i wykorzystaj do projektowania kuchni!

czytaj więcej
fotka
2019-04-11 Targi Warsaw Electronic Show 2019

Targi Ptak Warsaw Electronics Show zakończone! Dziękujemy wszystkim, którym udało odwiedzić się nasze stoisko

czytaj więcej


Copyright © 2019 Okapyfaber.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 05-090 Raszyn Al.Krakowska 5 Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88 e-mail: dombianco@dombianco.com.pl