Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

4 Design Days już za nami!

Cztery dni (16-19 luty 2017) z designem i architekturą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dobiegły końca. Wykłady, dyskusje, prezentacje, gale rozdania nagród, wystawy oraz  ekspozycja ponad 250 wystawców i 25 tys. odwiedzających – taka była II odsłona święta architektury, designu i nieruchomości.
Dwa pierwsze dni (16-17 lutego) to dni dla profesjonalistów, gdzie ikony światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, przedstawiciele producentów i firm usługowych oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.
Sobota i niedziela 4 Design Days (18-19 lutego) przyjęły formułę Dni Otwartych dla mieszkańców regionu, gości z Polski i z zagranicy. Międzynarodowe Centrum Kongresowe odwiedziło ponad 20 tys. osób. Gośćmi specjalnymi, autorami i prowadzącymi spotkania oraz prezentacje dla uczestników Dni Otwartych 4 Design Days były gwiazdy telewizji: Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski, Piotr Polk oraz Zbigniew Urbański.
Na tak ważnym i wyjątkowym wydarzeniu jakim było 4 Design Days nie mogło zatem zabraknąć okapów kuchennych marki Faber. Na stoisku targowym Faber zwiedzający mogli nie tylko obejrzeć  innowacyjne modele okapów przyściennych marki Faber jak: Talika wyposażona w technologię Nautilus, Glam-Light czy Chloe z nowoczesnym silnikiem EVO, Luft z ekskluzywnym  systemem Steam Off czy okap podblatowy HOO-B, ale także mogli uzyskać fachowe porady od naszych ekspertów w zakresie najnowszych technologii Faber, funkcjonalności urządzeń czy też właściwego doboru okapu oraz jego instalacji.

Dziękujemy Gościom za odwiedzenie naszego stoiska i przychylne opinie, a Organizatorom za zaproszenie.

Do zobaczenia w kolejnej edycji 4DD !

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2017-06-13 3,2,1 ...OTWIERAMY!!!

Już 21 i 22 czerwca będziecie mogli odwiedzić nowy salon Faber w Warszawie, w Galerii PANORAMA.

czytaj więcej
fotka
2017-05-09 Jeden wspólny certyfikat dla Grupy Faber

Firma Faber zakończyła projekt „Wszystko w jednym – jeden udokumentowany system, jeden certyfikat”.

czytaj więcej
fotka
2017-04-10 Nagroda Red Dot Design dla okapu Talika

Faber - lider trzeciego millenium branży okapów kuchennych, zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Red Dot Design.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl