Okap Faber Chloe

Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

FABER PRZEDSTAWIA CHLOE, NOWY OKAP RUSTYKALNY, KTÓREMU BLISKI JEST MIEJSKI STYL


Nawiązując do stylu retro, lecz w nowoczesnym wzornictwie, nowy model dostępny w czterech wersjach i ma silną osobowość nadaną mu przez klasyczne wykończenia.

Mediolan, Eurocucina - FTK, Salone del Mobile 2016. Efektywność i wzornictwo, stanowią kluczowe elementy, które Faber, wynalazca okapu w 1955 roku, po raz kolejny wyraża w najlepszy możliwy sposób z Chloe, nowym eleganckim modelem rustykalnym, któremu bliski jest miejski styl.Z Chloe, kanony ustalonego stylu podlegają odświeżeniu, aby stworzyć nowoczesny i wszechstronny okap, idealny zarówno dla tych, którzy kochają odtwarzanie wnętrz retro, jak i dla tych, którzy szukają wyposażenia w stylu wielkomiejskim i minimalistycznym. Klasyczny okap w kształcie trapezu przybiera styl zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi w czterech wersjach: starego metalu, starej miedzi, żeliwa i starego mosiądzu.

Modny, o czystych liniach i niezbędny w kuchni, CHLOE wyraża włoską kulturę, historię i tradycję poprzez charakter wykończenia. Specjalne lakiery o innowacyjnej formule nadają produktowi niespotykany styl vintage, który wiernie odwzorowuje odcienie cyny, żeliwa, miedzi i antycznego mosiądzu. Ale to nie wszystko. Specjalne kolory zapewniają długą żywotność i wysoką odporność na zarysowania i popularne środki czystości stosowane w kuchni.

Oprócz połączenia perfekcji, tradycji i innowacji z wzornictwem, Chloe wykorzystuje absolutnie nowatorską technologię. Listwa oświetlenia LED umieszczona w środku sekcji zewnętrznego modułu ssącego rozjaśnia płytę jednolitym światłem o bardzo niskim zużyciu energii. Funkcja 24H natomiast, zapewnia ciągłą wymianę powietrza przy poziomie hałasu, który jest niemal niezauważalny. Pilot zdalnego sterowania dostępny na zamówienie oraz opóźnienie wyłączania uzupełniają funkcjonalność okapu szczycącego się doskonałymi parametrami wydajności.

Specyfikacja Techniczna
Wykończenie: stary metal, stara miedź, żeliwo, stary mosiądz
Szerokość: 70 cm
Sterowanie: elektroniczne LED
Oświetlenie: LED
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowe, do mycia w zmywarce
Średnica wylotu: 220x90 mm
Klasa Energetyczna A

Wydajność:
Wydajność wg. IEC: 3 prędkości + INT
Maksymalna wydajność 590 m3/h, INT 700 m3/h
Głośność: maksymalna prędkość:66 db (A), INT 69 db (A

Zalety technologiczne:
Opóźnienie wyłączania: umożliwia automatyczne opóźnione wyłączenie silnika, która pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów.
Oświetlenie LED: oświetlenie najnowszej generacji o optymalnym rozłożeniu światła w strefie gotowania, o przyjemnym, relaksującym natężeniu (4100K), przy niskim poziomie zużycia energii, tylko 3W.
Kontrolka zabrudzenia filtra: informuje o konieczności umycia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtra przeciwzapachowego
24H: funkcja, która umożliwia pozostawienie włączonego okapu przez 24 godziny na dobę dla zapewnienia stałej wymiany powietrza, przy pewnym poziomie hałasu.
Pilot zdalnego sterowania: dostępny na zamówienie. Okapy Faber ze sterowaniem elektronicznym mogą być sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie przydatne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2019-09-12 MAXEXPO 2019

Hotel Gołębiewski w Karpaczu. 13-15 września 2019

czytaj więcej
fotka
2019-05-20 Rozszerzona rzeczywistość

Jak wyglądałby okap Faber w twojej kuchni?

czytaj więcej
fotka
2019-05-17 Dla projektantów i architektów

Pobierz modele 3D okapów Faber i wykorzystaj do projektowania kuchni!

czytaj więcej


Copyright © 2020. Okapyfaber.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 05-090 Raszyn Al.Krakowska 5 Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88 e-mail: dombianco@dombianco.com.pl