Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

 

FABER bierze udział w Design Week organizowanym w Bolonii sponsorując wydarzenie związane z usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza.

W charakterze oficjalnego sponsora wystawy, Faber - światowy lider w branży okapów - zaprezentuje nową technologię oczyszczania powietrza w kuchni.

2016 Bologna Design Week to międzynarodowe wydarzenie związane z designem, które ma miejsce w Bolonii stolicy regionu Emilia-Romania w dniach 28 września do 1 października.

Przeczytaj więcej o Bologna Design Week

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wziąć udział w tegorocznym Design Week, wydarzeniu które się z roku na rok rozrasta i stało się wizytówką branży", powiedział Riccardo Remedi, dyrektor zarządzający firmy Faber. "Wystawa daje nam doskonałą okazję do zaprezentowania naszej najnowszej technologię oczyszczania powietrza w pomieszczeniach zamkniętych Innov-Air. Jest to dla nas niezwykle ważne zadanie ponieważ, jak mówi nasze hasło - Air Matters (powietrze jest ważne)".

Aby przedstawić tę ważną innowację, Faber zorganizowało imprezę, która odbędzie się w czwartek, 29 września, zatytułowaną "niezdrowe budynki i zanieczyszczenia w domu: sposoby poprawy jakości powietrza w domu, w kuchni". Trzech ekspertów, Sandro Iannaccone, dziennikarz i pisarz naukowy, Leopoldo Busa, architekt i ekspert od spraw jakości powietrza i Luca Colciago, Dyrektor Badań i Rozwoju Faber będą analizować różne aspekty oczyszczania powietrza, którego jakość stała się poważnym problemem zdrowotnym.

Podczas spotkania prelegenci będą wyjaśniać przyczyny i skutki zanieczyszczenia powietrza wewnątrz domu, szczególnie w kuchni, a także przedstawią szereg rozwiązań architektonicznych. Wreszcie Faber zaprezentuje nową technologię Innov-Air, ekskluzywny system oczyszczania powietrza, który usuwa opary powstałe w trakcie gotowania. Innowacyjne filtry niszczą bakterie i niechciane zapachy i wyrzucają czyste, zdrowe powietrze do kuchni, jak i pozostałej części domu.

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2017-06-13 3,2,1 ...OTWIERAMY!!!

Już 21 i 22 czerwca będziecie mogli odwiedzić nowy salon Faber w Warszawie, w Galerii PANORAMA.

czytaj więcej
fotka
2017-05-09 Jeden wspólny certyfikat dla Grupy Faber

Firma Faber zakończyła projekt „Wszystko w jednym – jeden udokumentowany system, jeden certyfikat”.

czytaj więcej
fotka
2017-04-10 Nagroda Red Dot Design dla okapu Talika

Faber - lider trzeciego millenium branży okapów kuchennych, zdobył jedną z najbardziej pożądanych nagród Red Dot Design.

czytaj więcej

OKAPYFABER.PL

Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn

Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88

e-mail: dombianco@dombianco.com.pl

Copyright © 2012 Okapyfaber.plWszelkie prawa zastrzeżoneTworzenie stron Webton.pl