OkapyFaber.pl

Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

2016-09-27

Faber wśród sponsorów Bologna Design Week

FABER bierze udział w Design Week organizowanym w Bolonii sponsorując wydarzenie związane z usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza.

W charakterze oficjalnego sponsora wystawy, Faber - światowy lider w branży okapów - zaprezentuje nową technologię oczyszczania powietrza w kuchni.


2016 Bologna Design Week to międzynarodowe wydarzenie związane z designem, które ma miejsce w Bolonii stolicy regionu Emilia-Romania w dniach 28 września do 1 października.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wziąć udział w tegorocznym Design Week, wydarzeniu które się z roku na rok rozrasta i stało się wizytówką branży", powiedział Riccardo Remedi, dyrektor zarządzający firmy Faber. "Wystawa daje nam doskonałą okazję do zaprezentowania naszej najnowszej technologię oczyszczania powietrza w pomieszczeniach zamkniętych Innov-Air. Jest to dla nas niezwykle ważne zadanie ponieważ, jak mówi nasze hasło - Air Matters (powietrze jest ważne)".

Aby przedstawić tę ważną innowację, Faber zorganizowało imprezę, która odbędzie się w czwartek, 29 września, zatytułowaną "niezdrowe budynki i zanieczyszczenia w domu: sposoby poprawy jakości powietrza w domu, w kuchni". Trzech ekspertów, Sandro Iannaccone, dziennikarz i pisarz naukowy, Leopoldo Busa, architekt i ekspert od spraw jakości powietrza i Luca Colciago, Dyrektor Badań i Rozwoju Faber będą analizować różne aspekty oczyszczania powietrza, którego jakość stała się poważnym problemem zdrowotnym.

Podczas spotkania prelegenci będą wyjaśniać przyczyny i skutki zanieczyszczenia powietrza wewnątrz domu, szczególnie w kuchni, a także przedstawią szereg rozwiązań architektonicznych. Wreszcie Faber zaprezentuje nową technologię Innov-Air, ekskluzywny system oczyszczania powietrza, który usuwa opary powstałe w trakcie gotowania. Innowacyjne filtry niszczą bakterie i niechciane zapachy i wyrzucaja czyste, zdrowe powietrze do kuchni, jak i pozostałej części domu.

Zobacz więcej n/t BDW

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2018-04-20 Faber na Targach Electronics Show 2018

Faber uczestniczył w targach Electronisc Show 2018

czytaj więcej
fotka
2018-03-23 Faber na EuroCucina 2018

Faber uczestniczył w targach EuroCucina 2018

czytaj więcej
fotka
2018-02-23 Faber na targach 4 design Days 2018

Faber brał udział w targach 4 design Days 2018 w Katowicach

czytaj więcej


Copyright © 2019 Okapyfaber.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 05-090 Raszyn Al.Krakowska 5 Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88 e-mail: dombianco@dombianco.com.pl