OkapyFaber.pl

Okapy Faber

KATALOG PRODUKTÓW

2016-09-27

Faber wśród sponsorów Bologna Design Week

FABER bierze udział w Design Week organizowanym w Bolonii sponsorując wydarzenie związane z usuwaniem zanieczyszczeń z powietrza.

W charakterze oficjalnego sponsora wystawy, Faber - światowy lider w branży okapów - zaprezentuje nową technologię oczyszczania powietrza w kuchni.


2016 Bologna Design Week to międzynarodowe wydarzenie związane z designem, które ma miejsce w Bolonii stolicy regionu Emilia-Romania w dniach 28 września do 1 października.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wziąć udział w tegorocznym Design Week, wydarzeniu które się z roku na rok rozrasta i stało się wizytówką branży", powiedział Riccardo Remedi, dyrektor zarządzający firmy Faber. "Wystawa daje nam doskonałą okazję do zaprezentowania naszej najnowszej technologię oczyszczania powietrza w pomieszczeniach zamkniętych Innov-Air. Jest to dla nas niezwykle ważne zadanie ponieważ, jak mówi nasze hasło - Air Matters (powietrze jest ważne)".

Aby przedstawić tę ważną innowację, Faber zorganizowało imprezę, która odbędzie się w czwartek, 29 września, zatytułowaną "niezdrowe budynki i zanieczyszczenia w domu: sposoby poprawy jakości powietrza w domu, w kuchni". Trzech ekspertów, Sandro Iannaccone, dziennikarz i pisarz naukowy, Leopoldo Busa, architekt i ekspert od spraw jakości powietrza i Luca Colciago, Dyrektor Badań i Rozwoju Faber będą analizować różne aspekty oczyszczania powietrza, którego jakość stała się poważnym problemem zdrowotnym.

Podczas spotkania prelegenci będą wyjaśniać przyczyny i skutki zanieczyszczenia powietrza wewnątrz domu, szczególnie w kuchni, a także przedstawią szereg rozwiązań architektonicznych. Wreszcie Faber zaprezentuje nową technologię Innov-Air, ekskluzywny system oczyszczania powietrza, który usuwa opary powstałe w trakcie gotowania. Innowacyjne filtry niszczą bakterie i niechciane zapachy i wyrzucaja czyste, zdrowe powietrze do kuchni, jak i pozostałej części domu.

Zobacz więcej n/t BDW

Aktualnościwięcej aktualności

fotka
2019-05-20 Rozszerzona rzeczywistość

Jak wyglądałby okap Faber w twojej kuchni?

czytaj więcej
fotka
2019-05-17 Dla projektantów i architektów

Pobierz modele 3D okapów Faber i wykorzystaj do projektowania kuchni!

czytaj więcej
fotka
2019-04-11 Targi Warsaw Electronic Show 2019

Targi Ptak Warsaw Electronics Show zakończone! Dziękujemy wszystkim, którym udało odwiedzić się nasze stoisko

czytaj więcej


Copyright © 2019 Okapyfaber.pl Wszelkie prawa zastrzeżone 05-090 Raszyn Al.Krakowska 5 Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88 e-mail: dombianco@dombianco.com.pl